Rigel EPC

HAKKIMIZDA

Rigel EPC 12 yılı aşkın tecrübeye sahip olan profesyonel ekibin bir araya gelmesiyle, kaliteli teknik, ve sürdürülebilir hizmetler sunmak ve bu tecrübeyi imalatla birleştirip, yeni ürünler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Ürün sağlamaktan öte çözüm sağlamak için kurulan firmamız; deneyimli teknik ekibi ile prosesi inceleyerek optimum fayda ile çözüme ulaşmayı hedeflemektedir.


Bu sayede yıllarca süren hatalı ürün kullanımlarından kaynaklı zararlar önlenmekte, daha kalıcı ve toplamda daha az maliyetli çözümlere ulaşılmaktadır.


Prosesin geliştirilmesi sizlere iş kaybının azalması, zaman ve para gibi kazançlar sağlarken bizlere de memnun iş ortakları kazandırmaktadır. Sizlerden aldığımız destek ile kendimizi sürekli geliştiriyor ve her yeni gün daha iyisini hedefliyoruz.

 

VİZYON & MİSYON

Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ana hedefi, insan ve çevre sağlığını koruyarak müşteri taleplerini istenilen sürede ve belirtilmiş şartlarda gerçekleştirmektir.

 

En uygun maliyet ile müşteri odaklı olmak, sürekli gelişerek ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak ve verimlilik artışı ile sektöründe lider konumda olmak genel prensiplerimizdir. Özellikle kazan dairesine yönelik sunmakta olduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde, kalite standartlarından ödün vermeden güvenilir, emniyetli ve verimli kullanımı temin etmeyi temel görevlerimiz arasında sayarız.