ATIK ISI GERİ DÖNÜŞÜM

 

Rigel ER Serisi Ürünlerimiz ile Endüstriyel proseslerinizde oluşan atık ısıyı (kojenerasyon tesislerinde motor veya türbin egzozundan gibi sistemlerden gelen ısı ) geri kazanılması için tasarlanmış özel tasarımlarımızla değerlendiriyor ve enerji verimliliği, geri kazanımı sağlıyoruz.

 

Atık ısı kazanı işlevi, geri kazanılan atık gaz ısısını tesis verimliliğini ve dolayısıyla proseste dahili olarak kullanıldığında ekonomik verimliliği artırmak için kulanılmaktadır. Bu, atık ısı kazanının birçok avantajından biri olup Isı çıkışını arttırmak için standart kazanlarımız opsiyon ateşlemesiz olup bazı özel projelerde atık ısı sistemlerimizde genellikle yardımcı ateşleme mevcutdur. Opsiyon olarak önerdigimiz bu sistemde gaz türbini arızası durumunda bile buhar üretimini garanti edilir. Atık ısı kazanları ile buhar veya sıcak su üretmek için verimli bir çözüm arıyorsanız ürünlerimiz doğru seçimdir. Ayrıca atık ısı kazanları ve duman borulu kazanları mevcut sistemlerinize entegre edilebilmektedir Baca gazından elde edilen ısıdan yararlanarak sisteminizin enerji tüketimini azaltabilir, dolayısıyla işletme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz Bu, atık ısı kazanlarımızı, atık ısı kazanı ekonomisini geliştirmek isteyen şirketler için cazip bir seçenek haline getiriyor. Ön ve arka kapı izolasyonunun yanı sıra büyük kalınlıktaki izolasyonu sayesinde radyasyondan düşük ısı kaybı sağlar. Isı yalıtımı, paslanmaz çelik, PVC kaplı Galvaniz Sac veya Alüminyum Gofrajlı malzemelerle kaplamış, düşük iletkenliğe sahip ve yüksek yoğunluklu malzemeden oluşur.

Kazan isteğe bağlı olarak Modbus, Profibus vb. gibi farklı iletişim protokollerini içeren PLC ile donatılabilir ve bu sayede kazanın her türlü endüstriyel prosese entegrasyonu sağlanır. ve 24/72 saat boyunca gözetimsiz çalışma için yapılandırılabilirler. Atık ısı kazanlarımız ve diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin

 

 

Konya, Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Akören Akşehir Altınekin Beyşehir
Bozkır Cihanbeyli Çeltik Çumra
Derbent Derebucak Doğanhisar Emirgazi
Ereğli Güneysınır Hadim Halkapınar
Hüyük İhsaniye Kadınhanı Karatay
Kulu Meram Selçuklu Seydişehir
Taşkent Tuzlukçu Yalıhüyük Yunak

 

Karaman, Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Ermenek Ayrancı Kazımkarabekir Ermenek
Sarıveliler Merkez Yeşildere Kazımkarabekir

 

Nevşehir, Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Acıgöl Avanos Derinkuyu Gülşehir
Hacıbektaş Kozaklı Merkez Ürgüp

 

Niğde, Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Bor Çamardı Çiftlik Ulukışla Altunhisar


Teklif Formu

En verimli sonucu alabilmek için tüm alanları eksiksiz doldurunuz.