İşiniz de Zamanınız Kadar Değerli.

Kazan ve enerji geri kazanım sistemleri, endüstriyel tesislerde atık ısının tekrar enerjiye dönüştürülmesini sağlayarak enerji verimliliğini artıran sistemlerdir. Bu sayede enerji maliyetleri düşer ve çevresel zararlı etki en aza indirgenir.

İNCELE

KURUMSAL

"Sonsuz İnovasyon, Sınırsız Çözüm"

Rigel EPC 12 yılı aşkın tecrübeye sahip olan profesyonel ekibin bir araya gelmesiyle, kaliteli teknik, ve sürdürülebilir hizmetler sunmak ve bu tecrübeyi imalatla birleştirip, yeni ürünler geliştirmek amacıyla kurulmuştur...

HAKKIMIZDA DAHA FAZLA

ÖNE ÇIKAN

ÜRÜNLERİMİZ

RİGELEPC, sizlere sürekli olarak en yeni ve en gelişmiş ürünleri sunma taahhüdünü sürdürüyor. Yenilik ve kalite, işimizin temel taşlarıdır ve yeni ürünlerimiz bunu yansıtıyor.

RİGEL EPC GÜNCEL

KATALOGLARIMIZ

Kazan ve Yem sistemlerine özel kataloglarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

  • Kazan Sistemleri Katalogumuz
  • Yem Sistemleri Katalogumuz
  • Oksijen Trim Katalogumuz
TÜM KATALOGLARIMIZ

RİGEL EPC

Satışını Yapmış Olduğumuz Markalarımız

RİGELEPC, yılların verdiği deneyim ve özenle seçilmiş dünya standartlarında markalarla işbirliği yapmaktan gurur duyar.Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunabilmek için seçtiğimiz markalar, güvenilirlik, dayanıklılık ve performans konularında liderdir. İşte bazı işbirliği yaptığımız markalar.

İşiniz de zamanınız kadar değerli

RİGEL EPC Dünyasına Hoş Geldiniz!

Rigel EPC, 12 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonel bir ekibin bir araya gelmesiyle kurulmuş olup, kaliteli teknik hizmetler ve sürdürülebilir çözümler sunmayı misyon edinmiştir. "Engineering, Procurement, and Construction" (EPC) alanında uzmanlaşan firmamız, bu tecrübeyi ileri teknoloji imalatla birleştirerek yenilikçi ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.
Adını gökyüzünün en parlak yıldızlarından biri olan Rigel'den alan firmamız, tıpkı Rigel’in ışığıyla karanlığı aydınlattığı gibi, sunduğu çözümlerle endüstrinin en zorlu süreçlerine ışık tutmayı amaçlamaktadır. Ürün sağlamaktan öte, kapsamlı ve etkin çözümler sunan Rigel EPC, deneyimli teknik ekibiyle süreçleri titizlikle inceleyerek maksimum verimlilik ve optimum fayda sağlamayı hedefler.
Bu sayede, yıllar süren hatalı ürün kullanımlarından kaynaklanan zararları önler, daha kalıcı ve toplamda daha düşük maliyetli çözümler sunarız. Süreçlerin geliştirilmesi, iş kayıplarının azalması ve zaman ile maliyet tasarrufu sağlarken, bize de memnun iş ortakları kazandırmaktadır. İş ortaklarımızdan aldığımız destekle kendimizi sürekli geliştiriyor, her yeni günde daha iyisini hedefliyoruz.
Rigel EPC olarak, adımızın ve uzmanlığımızın ışığında, geleceğin mühendislik çözümlerini bugünden sunmaya devam ediyoruz.