İşiniz de Zamanınız Kadar Değerli.

Kazan ve enerji geri kazanım sistemleri, endüstriyel tesislerde atık ısının tekrar enerjiye dönüştürülmesini sağlayarak enerji verimliliğini artıran sistemlerdir. Bu sayede enerji maliyetleri düşer ve çevresel zararlı etki en aza indirgenir.

İNCELE

KURUMSAL

"Sonsuz İnovasyon, Sınırsız Çözüm"

Firmamız 12 yılı aşkın tecrübeye sahip olan profesyonel ekibin bir araya gelmesiyle, kaliteli teknik, ve sürdürülebilir hizmetler sunmak ve bu tecrübeyi imalatla birleştirip, yeni ürünler geliştirmek amacıyla kurulmuştur...

HAKKIMIZDA DAHA FAZLA

ÖNE ÇIKAN

ÜRÜNLERİMİZ

RİGELEPC, sizlere sürekli olarak en yeni ve en gelişmiş ürünleri sunma taahhüdünü sürdürüyor. Yenilik ve kalite, işimizin temel taşlarıdır ve yeni ürünlerimiz bunu yansıtıyor.

RİGEL EPC GÜNCEL

KATALOGLARIMIZ

Kazan ve Yem sistemlerine özel kataloglarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

  • Kazan Sistemleri Katalogumuz
  • Yem Sistemleri Katalogumuz
  • Oksijen Trim Katalogumuz
TÜM KATALOGLARIMIZ

RİGEL EPC

Satışını Yapmış Olduğumuz Markalarımız

RİGELEPC, yılların verdiği deneyim ve özenle seçilmiş dünya standartlarında markalarla işbirliği yapmaktan gurur duyar.Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunabilmek için seçtiğimiz markalar, güvenilirlik, dayanıklılık ve performans konularında liderdir. İşte bazı işbirliği yaptığımız markalar.

İşiniz zaman kadar değerli

Hoş Geldiniz RİGEL EPC Dünyasına!

Firma Adı olarak, yılların verdiği deneyim ve güçlü teknik altyapımızla kazan ve yedek parça imalatı ve satışı konusunda endüstri liderlerinden biriyiz. Müşterilerimize güvenilir, yüksek kaliteli ve özelleştirilebilir ürünler sunma taahhüdüyle hareket ediyoruz.

DAHA FAZLASI